субота, 5 листопада 2011 р.

Листівка з хлопчиком...

Всім привіт!Робила я вчора листівку, а потім вирішила, що зроблю дві... А все тому, що швейна машинка стоїть складена і захована! Тож, щоб два рази її не таскати туди-сюди... я і робила одразу дві листівки...Правда моя "Чайка", вже не та... що була колись... не вдається мені її відрегулювати, тому і рідко шию на ній... бо тільки нервуюся і все...а мені так подобаються прошиті елементи... ех...
Ну, нічого... якось, тай дам собі раду...
Та, мені цікаве інше... скільки часу, у вас іде, на виготовлення листівки? Як коли тільки починала, то могла години 4-5 робити... і то, так довго мудрувала, до 3 ночі могла сидіти...А тепер, я вже ніби і руку набила чи що... от вчора робила дві листіки, і на машинці шила... і клеїла... одним словом десь 3 год пішло на 2 листвіки! А у вас, як із часом... і знаєте, я коли вже починаю робити листівку, то я неможу її відкласти напів зроблену... мушу довести до кінця і тішитися результатом)

Отож, показую першу...інша, буде потім, бо то ще секрет)))Цей хлопчик, таки милий і такий...притягуючий... сподобала його собі відразу, як побачила))) Оксанка, тобі дякую за таку красу)

Ну, і з нею прийму участь у блозі "Скетчи" 
ss87
Давненько, я ніде не приймала участі, тож... ні, пуху, ні пера...

Щиро ваша Canadiya!
Дякую, що завітали)

5 коментарів:

 1. І справді дуже милий хлопчик)))))І листівочка така миленька!!!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. чудова листівка!!!
  удачі в скетчі!

  ВідповістиВидалити
 3. такая яркая и веселенькая!очень понравилось сочетание нежно кремового фона и коричнево-красных акцентов)))

  ВідповістиВидалити
 4. Чудова і дуже мила листівка) Удачі тобі і звичайно ж перемоги!)

  ВідповістиВидалити
 5. на здоров"ячко ;) і я тобі бажаю ні пуху ні пера ;)
  мені дууууууже подобається )) чесно, не можу пояснити чим, але дивлюс на неї вже який раз і так якось чудово на душі )))

  ВідповістиВидалити